Všimli jste si, že jestli něco totalitáři nesnesou, je to humor?

Správný fanatik, ať už se hlásí k čemukoliv, nebude nikdy schopen překousnout, když si z dané tématiky začnete dělat šoufky.

Takto můžete vidět zastydlé komunisty, kteří vám vynadají, když si děláte srandu z Babiše nebo Zemana, liberály, kteří vám za politicky nekorektní humor nahlásí profil nebo třeba, když už to má být příspěvek o islámu, teroristi, kteří vystřílí redakci humoristického časopisu kvůli karikaturám Mohameda.

Zásadní otázka zní – jdou takoví teroristé proti duchu islámu, jak je nám médii s oblibou podsouváno? Jednoznačně NE.

Pokud si v islámu nejste něčím jisti, ptejte se sami sebe: „Co by udělal Mohamed? Je přeci dokonalým člověkem. Nejpožehnanějším ze všech a morálním vzorem, jehož striktní následování je nejjistější cestou do ráje.“ No a pokud si tyto otázky položíte v případě básníků, humoristů a obecně těch, kteří zpochybňovali pravost jeho proroctví nebo si dělali z islámu srandu, zjistíte, že prorok s oblibou nechával takové jedince likvidovat.

Mnozí za jeho časů přišli o život setnutím, podřezáním, probodnutím ve spánku, atd.. A nejednalo se jen o básníky, byť pro jejich likvidaci měl prorok slabost.

Jakoukoliv kritikou jste si vysloužili návštěvu jednoho či více následovníků tohoto „náboženství míru.“ A když se pak podíváte na záběry muslimů z moderní éry, když někoho ve jménu Alláha stínají, podřezávají, upalují, kamenují, hromadně popravují, atd., dojde vám kde našli inspiraci. Dojde vám, že hledíte na hluboce oddané věřící a ne na žádné nemyslící opice, které nepochopily mírumilovný odkaz islámu.

Hledíte na lidi ochotné obětovat svůj i váš život za věc Alláhovu bez mrknutí oka.

Edit: Ten týpek, co mu ve Francii teď někdo uřezal hlavu za pokřiku „Alláhu Akbar!“ byl údajně učitel, který se svými žáky probíral karikatury Mohameda. Tak uvidíme, jak se to ještě rozvine.

Edit 2: Tak ano, oběť v Paříži byla 47-letý učitel, který si dovolil ukazovat v hodině karikatury proroka Mohameda a učit o svobodě slova.